Prezentarea proiectului Obiectul proiectului Prognoza viiturilor Evitarea accidentelor provocate de viituri Contactati-ne


Contact

____________________________________

Institutul National de Hidrologie si Gospodarirea Apelor

Tel.: (+4) 021 318 1115; 318 1114; 317 9992
Fax: (+4) 021 318 1116

Reponsabil proiect:
            Ing. Eugenia Rotaru: eugenia.rotaru@hidro.ro
Colaboratori:
            Ing. Andreea Ghinescu: andreea.ghinescu@hidro.ro
            Ing. Monica Mainerici: monica.mainerici@hidro.ro
            Geo. Nicoleta Oneci: nicoleta.oneci@hidro.ro
            Fiz. Corneliu Musetoiu: corneliu.musetoiu@hidro.ro
            Eugen Luta: eugen.luta@hidro.ro

Global Water Partnership – Romania

            Ing. Liviu Popescu:
lipopesc@yahoo.com
; lipopesc@b.astral.ro

 

 

________________________________________________________________________________________

PREZENTARE | OBIECTUL PROIECTULUI | PROGNOZA VIITURILOR | EVITAREA ACCIDENTELOR | CONTACT

 

© INHGA 2006 - toate drepturile rezervate | optimizat IE 5+; 1024x768; 32bit | neoCreatio Concept _